Ozdobnik - gradientowa kula

TAGI: Wykład / Filmy informacyjne / Webcast / Zwiedzanie obiektu

Dlaczego przyszłość jest w chmurze.

Poszukiwania najlepszych narzędzi online dla swojej firmy, domu, szkoły to jedno z największych wyzwań ostatnich miesięcy. Sam proces ich uruchomienia i przygotowania wszystkich zainteresowanych do ich skutecznego używania powinien być dobrze zaplanowany i ustrukturyzowany.

O dobrych praktykach w czasach pandemii, skutecznych rozwiązaniach technologicznych i o tym dlaczego życie przenosi się do chmury rozmawiają eksperci T-Mobile. Zaraz po rozmowie zapraszamy na wirtualny spacer po Data Center oraz na porcję ciekawostek o tym, dlaczego są one tak bezpieczne.

W przestrzeni wydarzenia:

  1. dowiecie się dlaczego przyszłość jest w chmurze

  2. zobaczycie wirtualny spacer 360,

  3. nabędziecie informacje o środowisku, w jakim pracują serwery data center.

Rozmowa z ekspertami T-Mobile oraz T-Systems:

Optymalne zarządzanie coraz większą ilością danych, przy zapewnieniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa, to wyzwanie dla większości firm - również tych, oferujących usługi konsumentom.

Podczas spotkań z ekspertami porozmawiamy o cyfryzacji miejsc pracy (tzw. koncept modern workplace) oferującego rozwiązania, które zmieniają sposób wykorzystywania zasobów firmowych oraz o systemie nowoczesnego szkolnictwa.

Wirtualny Spacer

Usługi bezpieczeństwa i ochrony danych oferowane dadzą Ci pewność, że nawet w krytycznej sytuacji nie utracisz zasobów swoich i swojej firmy, a jej kluczowe procesy nie zostaną zaburzone. Zabezpieczamy nie tylko bazy danych i firmowe serwery, ale także ciągłość pracy przedsiębiorstwa. Data Center zmniejsza ryzyko strat finansowych i wizerunkowych. A jak wygląda przykładowe Data Center?

Centra Danych

Centra Danych T-Mobile to sieć zaawansowanych technicznie kompleksów, w których petabajty danych są przetwarzane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa przez doświadczoną kadrę specjalistów. Zobacz, jak wyposażone są komory serwerowe, w jakim środowisku pracują serwery oraz poznaj standardy obsługi. Dowiedz się dlaczego chmura nie jest w chmurze.

Część 1

Część 2

Część 3

Część 4

Organizator

T-Mobile Polska

Rejestracja

Niewymagana

Wstęp

Darmowy

Data

Godzina

Przestrzeń

Online

Miejsce

INTERNET

Link

You Tube

Udostępnij