Ozdobnik - gradientowa kula
Ozdobnik - gradientowa kula Ozdobnik - gradientowa kula

Digital Fitness

Digital Fitness to sprawdzian umiejętności cyfrowych dla każdego. Chcesz porównać swoje umiejętności z innymi osobami na rynku pracy? Podążasz za nowymi trendami i sprawnie poruszasz się w wirtualnym świecie? Chcesz wiedzieć jak ulepszyć swoje umiejętności? Wynik przeprowadzonych testów pomaga ocenić poziom wiedzy użytkowników związanej z nowymi technologiami, a także obrać właściwy kierunek w rozwijaniu kompetencji cyfrowych.

Ostatnie wydarzenia pokazały jak ważne jest sprawne poruszanie się w Internecie i szybka nauka nowych narzędzi. Zdalne nauczanie i home office były dla wszystkich motorem napędowym zmian codziennych przyzwyczajeń. Także ci, którzy do tej pory wzbraniali się przed nowoczesną technologią, musieli się z nią zaprzyjaźnić. Czy pandemia przyczyniła się do poprawy cyfrowych kompetencji Polaków? Sprawdzimy to w naszym teście Digital Fitness!

Sprawność korzystania z nowoczesnych urządzeń ma tę samą właściwość, co sprawność fizyczna – dzięki regularnym treningom możemy ją ulepszyć. Udział w teście pozwala na ocenę własnych umiejętności i wskazuje obszary, nad którymi badany powinien jeszcze popracować. Test zawiera nie tylko pytania teoretyczne, ale również praktyczne, mające na celu rozwiązanie konkretnego problemu.

Test jest dostępny na naszej stronie od 5 października - kliknij tutaj.