Ozdobnik - gradientowa kula
Ozdobnik - gradientowa kula Ozdobnik - gradientowa kula

LIVE MUSIC

JAZZ BAND

Wyjątkowy koncert jednego z najlepiej rozpoznawalnych zespołów jazzowych młodego pokolenia ZK Collaboration

1 października już po raz trzeci Fundacja Digital Poland ogłosiła listę 15 Digital Shapers – wizjonerów, którzy swoją postawą, unikalnymi pomysłami i rozwiązaniami napędzają rozwój cyfrowej transformacji. Po oficjalnym ogłoszeniu Listy Digital Shapers Fundacja Digital Poland zaprasza wszystkich na koncert jazzowy. Oczywiście online.  

Dla uczestników Festiwalu Cyfryzacji zagra jeden z najlepiej rozpoznawalnych zespołów jazzowych młodego pokolenia - ZK-Collaboration w składzie:

  • Maciej Kądziela (Saksofon),

  • Mateusz Gawęda (Fortepian),

  • Roman Chraniuk (Kontrabas),

  • Adam Zagórski (Perkusja).

Projekt powstał w 2016 roku z inicjatywy perkusisty Adama Zagórskiego i saksofonisty Macieja Kądzieli. Muzycy po latach zbierania doświadczeń poza granicami kraju, powrócili do ojczyzny i postanowili połączyć siły, by wspólnie realizować swoje muzyczne pomysły. Mnogość inspiracji zaczerpniętych przez liderów sprawia, że projekt jest niezwykle interesujący, wręcz wyjątkowy. 

Startujemy o godzinie 22:00 - Link do transmisji

DJ MATYS

Cyfrowy świat to również "streamy" czyli np. nasze wspólne digitalowe imprezy! Do tego świata zabierze Was DJ MATYS, którego sylwetkę wam dziś przybliżymy. Dj Matys, dokładnie Jacek Matysiok od najmłodszych lat interesował się muzyką. Swoją karierę zaczynał od grania w polskich klubach,  był również rezydentem klubu ‘Galeria’.

Jego kariera nabrała tempa, gdy poznał Marc Van Lindena. To właśnie w studiu Marc’a w Niemczech powstawały pierwsze produkcje Dj Matysa wydana w wytwórni Pulsive. Ponadto Matys grał w Polsce na takich eventach jak bydgoski Terminal Summer Beat, gdyński Beach Party czy poznański Independence. Jednak na stałe związany jest z kołobrzeskim Sunrise Festival.

Za pośrednictwem DJ Matysa będziemy mogli przeżyć muzyczną przygodę w cyfrowym świecie.

Link do transmisji będzie dostępny wkrótce. Stay tuned!