Ozdobnik - gradientowa kula

TAGI: Premierowy pokaz online / Webcast

Człowiek -> książka -> spotkanie

CZUŁY BARBARZYŃCA W DRODZE – KSIĘGARNIA W SIECI

Inauguracja projektu Księgarnia w sieci i premierowy pokaz pierwszego odcinka cyklu.

Stworzony przez nas kanał CZUŁY BARBARZYŃCA ONLINE na YouTube będzie miejscem prezentacji cyklu filmów stanowiących atrakcyjną internetową alternatywę dla działalności naszej księgarni stacjonarnej Czuły Barbarzyńca w Drodze w czasie pandemii uniemożliwiającej intensywny bezpośredni kontakt z czytelnikami.

Księgarnie znikają ze świata realnego, znikają z naszych ulic, z naszego sąsiedztwa. W wirtualnej księgarni Czuły Barbarzyńca w Drodze będą realni księgarze, przyjaciele, goście. Będą realne działania mające na celu zachęcenie do sięgnięcia po całe bogactwo treści, wrażeń i emocji, jakie może nam przynieść wartościowa lektura.

Pragniemy wykreować w sferze on-line odpowiedniki naszych codziennych form działania: popularyzacji czytelnictwa, dyskusji o książkach, warsztatów Czułe Czytanki dla najmłodszych bibliofilów, spotkań z wybitnymi twórcami – doświadczenia gromadzimy od 2002 roku, kiedy to na warszawskim Powiślu w Warszawie powstała pierwsza klubowa księgarnio-kawiarnia Czuły Barbarzyńca.

Projekt Fundacji Czułego Barbarzyńcy zorganizowany w ramach programu Narodowego Centrum Kultury – Kultura w sieci.

Organizator

Fundacja Czułego Barbarzyńcy

Rejestracja

Niewymagana

Wstęp

Darmowy

Data

Od
do

Przestrzeń

Online

Miejsce

You Tube

Udostępnij