Ozdobnik - gradientowa kula
Ozdobnik - gradientowa kula

4.10 / Mój dom i technologia

Mój dom i technologia

Innowacje na dobre zagościły w naszych progach. Panująca pandemia koronawirusa zdefiniuje nasze domy na nowo, które stają się coraz bardziej smart. Muszą być wielofunkcyjne – to miejsce nie tylko życia rodzinnego, ale również zdalnej pracy i nauki. Mają być inteligentne, ekologiczne i oszczędne. Podpowiadamy, jak wykorzystać nowoczesne technologie i mieszkać lepiej. 

Najciekawsze wydarzenia:

  • Live koncert DJ. Cyfrowy świat to również "streamy", czyli wspólne digitalowe imprezy! Do tego świata zabierze użytkowników DJ MATYS - czołowy przedstawiciel polskiej sceny klubowej, występujący m.in. na Festiwalu Sunrise w Kołobrzegu. Matys zagra specjalnie dla uczestników Festiwalu Cyfryzacji o godzinie 21.00 na YouTube - link

Studio Festiwalowe:

Codziennie zapraszamy do studia festiwalowego na ciekawe spotkania z inspirującymi gośćmi. Wszystkie aktualne odcinki możesz zobaczyć na stronach TVN24 (kliknij tutaj) oraz na VIMEO (kliknij tutaj)

Opiekun

Ambasadorzy

TO MA SENS!

To nowy program stworzony we współpracy z T-Mobile, w którym przemierzamy meandry nonsensów czających się w świecie cyfryzacji, technologii, rozrywki i sportu. Odnajduje to, co w tych dziedzinach wydaje się najbardziej sensowne i warte szerszej rozmowy. Bądźcie z nami! Wszystkie odcinki poniżej Strefy wiedzy na tej stronie.
Ozdobnik - gradientowa kula

Sprawdź, jak skutecznie wykorzystać cyfrowe możliwości w życiu prywatnym i zawodowym.

Strefa Wiedzy

STUDIO FESTIWALOWE

Mój dom i technologia | Odcinek 01 - Tematem rozmowy jest sieć komórkowa 5G

Z rozmowy dowiesz się czym jest 5G? Jakie oferuje możliwości? Kiedy z niej skorzystamy? Jakie są zastosowania 5G i czy są już smartfony? Rozmowa z Jakubem Probolą - Dyrektorem Departamentu Rozwoju Usług Międzynarodowych w T-Mobile.

Mój dom i technologia | Odcinek 02 - tematem rozmowy jest cyberbezpieczeństwo

W tym odcinku o tym czym jakie zagrożenia czekają na użytkowników internetu, jak dbamy o bezpieczeństwo użytkowników telefonów, czy jak się chronić, w tym co to jest SOC (Security Operations Center) i Cyberguard.

Nell Przybylska - Manager z fundacji Digital Poland rozmawia z Januszem Piecuchem - Security Tribe Technical Lead oraz Pawłem Dobrzańskim - Security Tribe Lead z T-Mobile.

Mój dom i technologia | Odcinek 03 - tematem rozmowy są aplikacje ułatwiające zarządzanie usługami telekomunikacyjnymi bez wychodzenia z domu.

Dowiesz się czym jest Mój T-Mobile, jak z niego korzystać i jakie ma zalety. Rozmowa z Elizą Dziołak - Kierownik Produktu Mój T-Mobile.

Mój dom i technologia | Odcinek 04 - Tematem rozmowy są inteligentne miasta (Smart City) i jak zmieni się nasze życie dzięki nowym technologiom takim jak IoT (Internet Rzeczy).

Rozmowa z Mikołajem Ratyńskim, Kierownikiem produktu IoT oraz Smart City w T-Mobile.

Mój dom i technologia | Odcinek 05 - Tematem rozmowy jest nowoczesne projektowanie usług dzięki tzw. metodyce Agile. W ten właśnie sposób powstała Heyah 01.

W studio Piotr Mieczkowski, z fundacji Digital Poland, rozmawia z Kamilem Wawrzyniakiem, kierownikiem projektu Heyah 01 z firmy T-Mobile.

„TO MA SENS”

To nowy program stworzony we współpracy z T-Mobile, w którym prowadzący: Jankes, Karol Wójcicki oraz 2AngryMan będą wraz zaproszonymi gośćmi przemierzać meandry nonsensów czających się w świecie technologii, rozrywki i sportu oraz starać się odnaleźć to, co w tych dziedzinach wydaje się najbardziej sensowne i warte szerszej rozmowy. Bądźcie z nami!

Odcinek 1 - Jak to jest z tym 5G?

Rozmawiają Karol Wójcicki wraz z Wojciechem Wiemanem.

Odcinek 2 - Czy żeby osiągnąć sukces w muzyce wystarczy jedynie laptop?

Na to i inne pytania odpowiedzą Krzysztof Jankowski Jankes oraz SoDrumatic.

Odcinek 3 - Telefony są bardziej smart, a my razem z nimi?

Na to i inne pytania odpowiedzą Karol Wójcicki oraz Tomasz Sobierajski.

Odcinek 4 – Jakie common nonsensy kryją się w świecie futbolu i sportu ogólnie? Jak media społecznościowe zmieniły postrzeganie piłki nożnej?

Na te i inne pytania odpowiedzą 2AngryMen: Święcicki & Kapica oraz nasz gość – Filip Adamus.