Ozdobnik - gradientowa kula
Ozdobnik - gradientowa kula

3.10 / Moja rozrywka

Moja rozrywka

Nowe technologie są gwarancją dobrej zabawy, która powinna być częścią każdego dnia. Cyfrowa rozrywka jest dostępna za pomocą jednego kliknięcia. Umożliwia nam dostęp do najnowszych aplikacji i gier, pozwala odbierać strumieniowo lub pobierać filmy, programy i muzykę oraz daje możliwość dostępu do własnych plików w dowolnym miejscu na świecie. Dowiedź się jak nowe technologie zmieniają Twoją rozrywkę na lepsze. 

Najważniejsze wydarzenia:

 • Specjalny przedpremierowy pokaz pierwszego odcinka najnowszego sezonu serialu Chyłka-Rewizja! 3 października tylko od godz. 19:00 do 22:00.

  • W sobotę o godz. 18:00 będzie dostępny na grupie @Player BLIŻEJ -> tutaj specjalny KOD, dzięki któremu uczestnicy Festiwalu Cyfryzacji będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek Chyłka-Rewizja wcześniej, prapremierowo, za FREE.

  • Po pobraniu kodu należy wpisać go tutaj: http://bit.ly/player-moj-kod

  • By obejrzeć serial kliknij ten link: http://bit.ly/chylka-rewizja-przedpremierowo

 • Seria rozmów o cyfrowej rozrywce. Gośćmi festiwalowego studia będą m.in.: Anna Gumkowska i Marcin Wiktorski (TVN Grupa Discovery), Mariusz Spisz (Multikino), czy Marcin Perzyna (Festival Group). Wszystkie rozmowy znajdziesz tutaj

 • Niecodzienny quiz mierzący się z faktami i mitami na temat 5G pojawi się na Stronie Głównej Onet.pl – cyfrowa rozrywka i wiedza w jednym!

 • Webinar „dekodowanie fake newsów” z Beatą Biel. Materiał został przygotowany we współpracy z Konkret24, czyli projektem uruchomionym przez TVN Grupa Discovery, by walczyć z nieprawdziwymi informacjami w polskim Internecie.  Pokażemy, jak łatwo na co dzień dekodować fake newsy! Rozmowę znajdziesz tutaj

 • Anna Stachowska rozmawia o cyfrowej rozrywce z Maciejem Maciejowskim, członkiem zarządu TVN Grupa Discovery. Platformy VOD są już nie tylko narzędziem, które pozwala obejrzeć ulubiony serial czy wyczekiwany film, ale również są miejscem, które odwiedza się, szukając rozrywki. A zmiana przyzwyczajeń wymuszona epidemią tylko przyspieszyła postępujące trendy. Rozmowy można wysłuchać tutaj

Studio Festiwalowe - zapraszamy do studia festiwalowego na ciekawe spotkania z inspirującymi gośćmi. Wszystkie aktualne odcinki możesz zobaczyć tutaj

Opiekun

Ambasadorzy

Jak korzystać z serwisu Player.pl

Po obejrzeniu tej animacji już nikt nie będzie miał wątpliwości jak poruszać się po serwisie Player.pl. Krok po kroku dowiedz się jak zainstalować aplikację, utworzyć nowe konto, zalogować się i poruszać po serwisie na smart TV, mobile i laptopie. Oglądaj kiedy i na jakim urządzeniu chcesz!
Ozdobnik - gradientowa kula

Sprawdź, jak skutecznie wykorzystać cyfrowe możliwości w życiu prywatnym i zawodowym.

STREFA WIEDZY

Studio Festiwalowe i dodatkowe materiały

Moja rozrywka | Odcinek 01 - czym są serwisy VOD i jak korzystać z wideo na żądanie?

W festiwalowym studio rozmawiamy o cyfrowej rozrywce i rosnącym znaczeniu serwisów VOD w pandemii COVID-19. Co oglądamy? Jak korzystać z player.pl? Jak płacić za usługi? Co obejrzeć tej jesieni? Na wszystkie pytania odpowiada Katarzyna Drogowska - Head of Product and Editorial Team Player.pl.

Jak walczyć z Fake news? Jak je weryfikować? Jak rozpoznawać?

Swoją wiedzą dzieli się Beata Biel z serwisu konkret24.tvn24.pl

Moja rozrywka | Odcinek 02 - Tematem rozmowy jest cyfrowe dziennikarstwo

Rozmawiamy o kompetencjach dziennikarzy w dobie nowoczesnych technologii. Ekspert dzieli się pomysłami z zakresu warsztatu dziennikarskiego i wykorzystania krytycznego myślenia w procesie weryfikacji wiadomości, szczególnie tych dystrybuowanych w mediach społecznościowych. Gość studia przedstawia również specjalne studia podyplomowe Digital Media Campus jakie powstały m.in. na Uniwersytecie SWPS.

Moja rozrywka | Odcinek 03 - Tematem rozmowy jest cyfrowa rozrywka, nowoczesne formy komunikacji youtuberów, ich profesjonalizacja, w tym również sposoby komunikacji na TikTok.

Rozmowę prowadzi Jarosław Kuźniar, dziennikarz, założyciel i prezes Kuźniar Media z Anną Gumkowską, News and Lifestyle Product Development unit z TVN, Grupa Discovery.

Moja rozrywka | Odcinek 04 - Tematem rozmowy jest cyfryzacja koncertów i wydarzeń. Eksperci rozmawiają o tym jak różne branże w ramach cyfrowego świata musiały przygotować się na coś nowego i jak branże które nie musiały być tak dotychczas cyfrowe, nagle w tym cyfrowym świecie musiały się odnaleźć.

Rozmowę prowadzi Jarosław Kuźniar, dziennikarz, założyciel i prezes Kuźniar Media z Marcinem Perzyną z Festival Group.

Moja rozrywka | Odcinek 05 - Tematem rozmowy są trendy w cyfrowej rozrywce.

Rozmowę prowadzi Jarosław Kuźniar, dziennikarz, założyciel i prezes Kuźniar Media z Marcinem Wiktorskim, Digital Strategy & Development Manager z TVN, Grupa Discovery.

Moja rozrywka | Odcinek 06 - Tematem rozmowy jest cyfryzacja kin i filmów.

Rozmowę prowadzi Jarosław Kuźniar, dziennikarz, założyciel i prezes Kuźniar Media z Mariuszem Spiszem, Członek Zarządu, Multikino.

Moja rozrywka | Odcinek 07 - Tematem rozmowy jest przyszłość cyfrowej rozrywki oraz trendy w sektorze mediów i telewizji.

W studio Piotr Mieczkowski, z fundacji Digital Poland, rozmawia z Bogdanem Bucurei, Członkiem zarządu ds. Marketingu z firmy UPC.

Moja rozrywka | Odcinek 08 - Tematem rozmowy jest naziemna telewizja cyfrowa.

Ekspert mówi o tym jak zmienia się telewizja, co przyniesie standard DVB-T2 czy HbbTV. Dowiesz się również gdzie obecnie trwają testy DVB-T2 i jaki telewizor kupić by być przygotowanym na nowoczesną telewizję naziemną.

W studio Piotr Mieczkowski, z fundacji Digital Poland, rozmawia z Maćkiem Staszakiem z firmy Emitel.

Wydarzenia