Ozdobnik - gradientowa kula

TAGI: Wirtualna konferencja / przestrzeń / Debata / Wykład

Noc Innowacji - Debata: „Kto tworzy innowacje w Gdańsku”

Rok 2020 niespodziewanie nakreślił nowe zasady, którym musi podporządkować się nie tylko polska, ale i światowa gospodarka. Tegoroczna edycja Festiwalu Innowacji to dowód na to, że polscy innowatorzy, instytucje otoczenia biznesu oraz przede wszystkim przedsiębiorcy nie zatrzymują się, tworząc nowe technologie i kreując przyszłość cyfrowego świata.

Już 1 października Gdański Park Naukowo-Technologiczny w ramach tegorocznej edycji Festiwalu Cyfryzacji przedstawi Państwu TOP 10 Innowacyjnych Przedsiębiorstw tworzących innowacje w Gdańsku. Ponadto zwieńczeniem Festiwalu cyfryzacji będzie debata z przedsiębiorstwami z sektora ICT z Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Zapraszamy serdecznie do wysłuchania rozmowy ekspertów zajmujących się sztuczną inteligencją oraz innowacyjnymi rozwiązaniami ICT podczas debaty w Noc Innowacji.

W Debacie „Kto tworzy innowacje w Gdańsku”, wezmą udział:

  • twórca Pirxon S.A., pierwszej firmy w trójmieście, która rozpoczęła popularyzację wdrażania technologii Robotic Process Automation, oraz lidera na polskim rynku sztucznej inteligencji, robotyzacji oraz rozszerzonej rzeczywistości,

  • poznamy również eksperta w dziedzinie uczenia maszynowego i algorytmów z parkowego przedsiębiorstwa M5.

  • przedstawiciel Smart4Aviation przybliży nam proces dostarczania internetowych i mobilnych produktów i usług w celu optymalizacji operacji lotniczych.

Chcecie dowiedzieć się:

jak sztuczna inteligencja wpływa na wiele ważnych kwestii w naszym codziennym życiu?

Czy rozwój nowych zastosowań AI może być zagrożeniem dla praw człowieka?

Czego możemy nauczyć się od AI my, ludzie?

Na te i inne pytania poznasz odpowiedź już 10 października podczas debaty „Kto tworzy innowacje w Gdańsku”. Nadajemy z GPNT i czekamy na Ciebie online!

-----------------------------------------------------------------------------

Organizator

Gdański Park Naukowo Technologiczny / Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna / Polska Strefa Inwestycji

Rejestracja

Niewymagana

Wstęp

Darmowy

Data

Godzina

Przestrzeń

Online

Miejsce

You Tube

Udostępnij