Ozdobnik - gradientowa kula

TAGI: Wirtualna Podróż / Wirtualny Spacer / Zwiedzanie obiektu / Warsztaty / Pokazy

Noc innowacji w Cybermagii

Świat rozwija się cały czas. Doświadczamy tego codziennie. Jeszcze niedawno nie umieliśmy wyobrazić sobie telefonów bez klawiatury, a teraz nie możemy żyć bez smartfonów. Kiedyś nie bylibyśmy w stanie uwierzyć, że pojazd elektryczny zabierze nas w długą podróż. To wszystko pokazuje, że technologia cały czas się rozwija i osiąga takie rozmiary, że często mózg ludzki nie jest w stanie togo pojąć.

Właśnie dlatego chcemy podzielić się z Wami nowym rozwiązaniem dla gier komputerowych. Technologia VR jest właśnie czymś nowym w świecie. Jest ona przystosowana dla młodych i dla tych starszych. Nie macie się czego obawiać, że to nie jest dla Was. Będziemy się starać znaleźć odpowiednią grę dla osoby w każdym wieku.

Gogle wirtualnej rzeczywistości są dobrą opcja dla osób, które również chcą się poruszać, ponieważ gry wykorzystują ruch naszego ciała. Oprócz gogli jesteśmy w stanie zaoferować autka slot cars, czyli zdalnie sterowane samochodziki i różnorakie symulatory np. lotu, rollercostera czy jazdy na torze wyścigowym najszybszymi autami świata.

Dajemy Wam możliwość wykorzystania tych nowości podczas Nocy Innowacji.

Wystarczy, że przyjdziecie do nas, czyli do Centrum Rozrywkowego Cybermagia w Katowicach znajdującego się przy ulicy Stawowej 3.

Gwarantujemy niezapomniane przeżycie, przez co doświadczycie czegoś, czego nie macie na co dzień, a świat rzeczywisty nie będzie już taki ciekawy, jaki był przed założeniem gogli.

Nie musisz być gamerem by tego spróbować i polubić.

-----------------------------------------------------------------------------

WAŻNE INFORMACJE:

  • Uczestnicy wydarzenia na hasło festiwal FESTIWAL CYFRYZACJI wchodzą do salonu za darmo.

  • Czas sesji 15min, dla każdego uczestnika.

  • W salonie może znajdować się 8 osób w jednym czasie.

Organizator

Cybermagia

Rejestracja

Niewymagana

Wstęp

Darmowy

Data

Godzina

Przestrzeń

Offline

Miejsce

Cybermagia (Stawowa 3)

Udostępnij