Ozdobnik - gradientowa kula

TAGI: Wirtualna Podróż / Wirtualny Spacer / Zwiedzanie obiektu

Wirtualny spacer po Laboratorium Robotycznym

Pandemia koronawirusa wywróciła nasze życia do góry nogami. Inaczej się teraz spotykamy, inaczej pracujemy, inaczej uczymy. Stowarzyszenie Robotyków SKALP to organizacja która zawsze na pierwszym miejscu stawiała “spotkanie”. Spotkanie użytkownika z technologią, nowoczesności z tradycją, pomysłu z problemem. Ale najważniejszym było dla nas zawsze spotkanie z drugim człowiekiem. Nieskrępowana wymiana pomysłów, poglądów, nadziei i wątpliwości.

Nasza nowa siedziba, Warsztat Robotyczny, który zbudowaliśmy na terenie Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego miał być miejscem w którym spotkania, w najróżniejszej formie będą odbywać się każdego dnia.

Naszym warsztatem chcemy się dzielić, udostępniać go twórcom, wynalazcom, hobbystom ale też firmom i freelancerom. Chcemy organizować tu warsztaty i szkolenia podczas których będziemy mogli przekazać zdobytą wiedzę i umiejętności. Chcemy też organizować tu konkursy, zawody i hackathony które pozwalają nam budować żywe środowisko osób pasjonujących się robotyką.

Sytuacja epidemiologiczna zmusiła nas do zrewidowania naszych planów. Jednak Stowarzyszenie Robotyków SKALP nie poddaje się tak łatwo. Dlatego też przestawiliśmy nasze działania na nowe tory.

Zakaz podróżowania?

  • Nasze największe coroczne wydarzenie turniej robotyczny “Bałtyckie Bitwy Robotów” realizujemy teraz w formie zdalnej, zapraszając uczestników z całego świata startujących w konkurencjach do udziału zdalnego.

Zakaz zgromadzeń?

  • Wykorzystując kamery 360 stopni realizujemy warsztaty i szkolenia w taki sposób, aby użytkownicy mogli poczuć się jakby byli na miejscu.

Właśnie w tym duchu chcielibyśmy zaprosić wszystkich gości Nocy Innowacji na wirtualny spacer po naszym laboratorium. To, że nie możecie być na miejscu nie znaczy że nie możemy pochwalić się naszą nową siedzibą :).

Podczas spaceru zaprezentujemy wyposażenie naszej przestrzeni, opowiemy o możliwościach narzędzi jakimi dysponujemy, pokażemy Wam strefę druku 3D, stanowisko do prac metalowych, laboratorium elektroniczne i wiele innych. Specjalnie do naszych gości przeprowadzimy też demonstracje prototypów urządzeń nad którymi ostatnio pracowaliśmy.

Członkowie naszego stowarzyszenia będą dostępni dla was przez cały czas, chętnie odpowiadając na pytania i informując w jaki sposób tak naprawdę każdy, może skorzystać z naszego laboratorium.

-----------------------------------------------------------------------------

Bezpośredni link do przestrzeni wydarzenia

Organizator

Stowarzyszenie Robotyków SKALP

Rejestracja

Niewymagana

Wstęp

Darmowy

Data

Godzina

Przestrzeń

Online

Miejsce

Strona Organizatora

Udostępnij