Ozdobnik - gradientowa kula

TAGI: Wirtualna Podróż / Zwiedzanie obiektu

Studio TVN24 w technologii 360

Poznaj studia TVN24 i TVN24 BiS „od kuchni”!

TVN24 to pierwszy całodobowy kanał newsowo-publicystyczny w Polsce. „Fakty” od ponad 20 lat są niezmiennie jednym z najlepszych programów informacyjnych w kraju.

To już nie tylko serwis newsowy, ale marka, którą każdego dnia obdarzają zaufaniem miliony Polaków! A TVN24 BiS to druga stacja wchodząca w skład portfolio informacyjnego TVN Grupa Discovery. Oferuje najważniejsze doniesienia z kraju i ze świata, dogłębne analizy oraz ciekawe opinie.

TVN Grupa Discovery zaprasza na wirtualny spacer po studiach telewizyjnych, w których powstają najchętniej oglądane programy newsowe w Polsce. W innowacyjnej przestrzeni każdego dnia zespoły TVN24, TVN24 BiS i „Faktów” – reporterzy, wydawcy, producenci – pracują przy codziennych produkcjach, dbając o to, żeby widzowie dostali rzetelny, szybki i wielowymiarowy obraz tego, co dzieje się w kraju oraz poza jego granicami.

Nasi dziennikarze to najlepsi z najlepszych w swoim fachu. Przez lata zaufanie i sympatię widzów zdobyli m.in. Anita Werner, Monika Olejnik, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Diana Rudnik, Katarzyna Zdanowicz, Anna Jędrzejowska, Marta Kuligowska, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak, Konrad Piasecki, Andrzej Morozowski, Tomasz Sianecki i Piotr Jacoń. Ostatnio do ekipy „Faktów" dołączył Piotr Kraśko, który wcześniej prowadził program w TVN24 BiS.

Na wirtualny spacer po TVN24 zapraszamy wszystkich chcących zobaczyć, jak wyglądają studia „od kuchni”. To wyjątkowa okazja, aby poznać kulisy telewizji informacyjnej. Może odkryjecie w sobie miłość do dziennikarstwa newsowego?

-----------------------------------------------------------------------------

Wirtualny spacer można odbyć na Playerze lub platformie TVN24 GO – dostęp jest dla wszystkich za darmo!

Organizator

TVN Grupa Discovery

Rejestracja

Niewymagana

Wstęp

Darmowy

Data

Godzina

Przestrzeń

Online

Miejsce

Player

Udostępnij