Ozdobnik - gradientowa kula

TAGI: Wirtualna Podróż / Zwiedzanie obiektu

Wirtualne zwiedzanie Mobilnego Centrum Innowacji Huawei

Technologia 5G na wyciągnięcie ręki.

5G truck to sztandarowy projekt Huawei - pozwala zapoznać się z technologiami jutra, a jednocześnie doświadczyć rozwiązań, które gotowe są już dziś.

Prezentacja możliwości, jakie niosą za sobą dziedziny ściśle połączone z technologią 5G: wirtualna i rozszerzona rzeczywistość, sztuczna inteligencja czy obliczenia chmurowe.

Jakie atrakcje czekają na gości 5G truck:

  • Wycieczka do rozszerzonej rzeczywistości AR - twoje doświadczenie w ciężarówce zacznie się od włożenia pary okularów AR. Korzystając z naszych okularów, możesz wchodzić w interakcję z Sofią, cyfrowym awatarem. To z nią odbędziesz wirtualną wycieczkę po każdym zakątku naszej ciężarówki 5G.

  • 5 G + 8 K - 8k streaming to przyszłość i możliwy jest tylko dzięki 5G. Dzięki temu rozwiązaniu możesz z bliska doświadczyć realistycznych efektów wideo 8K.

  • 5G w BIZNESIE - 5G ma niezliczone zastosowania biznesowe. Tu będziesz mógł zobaczyć aplikacje VR i AR5G do celów szkoleniowych. AR Zdalna umożliwia na przykład nieprzeszkolonym mechanikom obsługę skomplikowanych urządzeń przemysłowych i ułatwia rozwiązywania problemów.

  • 5G dla KLIENTÓW Tutaj zobaczysz wybór urządzeń 5G Huawei, a także wypróbujesz na żywo najnowsze rozwiązania - spotkanie w wirtualnej rzeczywistości VR KPop Dating.

  • 5 G + CHMURA VR Nasza jedyna w swoim rodzaju gra w piłkarzyki VR na pewno Cię zachwyci. Korzystając z Cloud VR, pokazujemy potencjał 5G i VR poprzez dobrze znaną wszystkim grę.

  • 5 G + AI sztuczna inteligencja Sterowany przez moduł Atlas 200 DK, robot-samochód Ascbot AI może realizować takie funkcje, jak autonomiczna jazda na linii, autonomiczne unikanie przeszkód i śledzenie obiektu. Platforma AI typu open source jest łatwa do nauczenia, wydajna i prosta w użyciu, co jest idealne dla entuzjastów robotów oraz sztucznej inteligencji do rozpoczęcia pierwszych doświadczeń ze sztuczną inteligencją.

-----------------------------------------------------------------------------

Organizator

Huawei Polska

Rejestracja

Niewymagana

Wstęp

Darmowy

Data

Godzina

Przestrzeń

Online

Miejsce

Vimeo

Udostępnij