Ozdobnik - gradientowa kula

TAGI: Ceremonia wręczenia nagród

Digital Shapers

Digital Shapers jest listą wyróżniająca wybitne osobowości cyfrowego świata i nowych technologii w Polsce. Wyłaniamy osoby, które mają ponadprzeciętny wkład w rozwój gospodarki cyfrowej w naszym kraju. Celem listy jest promowanie kompetencji digital poprzez pozytywne przykłady oraz oddanie hołdu dokonaniom wybitnych osobowości.

Kandydaci do tytułu Digital Shapers, muszą posiadać udokumentowane wybitne osiągnięcia w ostatnim roku w jednej z 5 kategorii: edukacja, transformacja cyfrowa, inwestycje, innowacje i technologie oraz wizjoner. Mogą zgłaszać się sami lub zostać zgłoszeni przez inne osoby za pomocą formularza on-line. Jedna osoba może zgłosić dowolną liczbę kandydatów.

Wszystkie informacje na temat konkursu są dostępne na stronie Digital Shapers

W tym roku mieliśmy przyjemność realizować 3 edycję Digital Shapers.

Trafiają na nią osoby przyczyniające się do cyfryzacji polskiej gospodarki, dzięki którym nasz kraj jest postrzegany na arenie międzynarodowej jako innowacyjny. Celem organizatora konkursu jest promowanie kompetencji cyfrowych poprzez wyróżnienie wybitnych postaci, oddanie im hołdu za zasługi i wręczenie statuetek Digital Shapers — tzw. "cyfrowych Oscarów".  

Oficjalne ogłoszenie wyników wraz z koncertem jazzowym nastąpiło na platformie VOD TVN24 o godzinie 21.00 w dniu 01.10.2020. Pełny zapis ceremonii oraz koncert są dostępne w formie wideo na żądanie (VOD) - kliknij tutaj.

Jeśli chcesz zobaczyć tylko koncert to jest on dostępny na Player.pl - kliknij tutaj.

Artykuł na Business Insider opisujący wygranych Digital Shapers 2020 dostępny tutaj.

Jeśli chcesz zobaczyć samą ceremonię ogłoszenia, umieszczamy ją poniżej:

Organizator

Fundacja DigitalPoland

Rejestracja

Niewymagana

Wstęp

Darmowy

Data

Godzina

Przestrzeń

Online

Miejsce

TVN 24 Go

Udostępnij