Ozdobnik - gradientowa kula

TAGI: Konferencja / Wirtualna konferencja / przestrzeń

Konferencja PIKE 2020 "Nowy świat - nowe wyzwania"

Konferencja PIKE 2020 "Nowy świat- nowe wyzwania" jest jedną z kluczowych w naszym regionie Europy konferencją mediów elektronicznych, na stałe wpisaną w kalendarz branży kablowej, telewizyjnej i telekomunikacyjnej. Konferencje PIKE od lat stanowią miejsce spotkań operatorów telewizji kablowych, nadawców telewizyjnych, dostawców i producentów treści audiowizualnej oraz sprzętu, a także przedstawicieli regulatorów branży mediów i telekomunikacji.

Tradycyjnie spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa tematyczna, w trakcie której nadawcy, producenci oraz dostawcy sprzętu i usług zaprezentują nowości techniczne, a także najnowszą ofertę kanałów tematycznych. Po raz kolejny podczas uroczystej Gali zostaną przyznane nagrody w Konkursie dla Telewizji Lokalnych „To Nas Dotyczy” oraz Konkursie Kanałów Tematycznych, a także nagroda "Tytanowego Oka" .

Odbędzie się również IX Forum Telewizji Lokalnych. W trakcie Konferencji, oprócz tradycyjnych paneli i prezentacji, nie zabraknie wydarzeń towarzyszących - Śniadania Liderów czy też porannego biegu operatorów. Program tegorocznego spotkania przewiduje zarówno dyskusje o przyszłości branży szerokopasmowej na rynku mediów i telekomunikacji, jak i ocenę zarysowujących się kierunków zmian z punktu widzenia biznesu, regulatorów i ekspertów szczególnie po okresie pandemii.

Do udziału w Konferencji zostali zaproszeni znakomici Goście - przedstawiciele operatorów sieci kablowych, mobilnych, nadawców telewizyjnych, dostawców i producentów treści audiowizualnej oraz sprzętu, infrastruktury, rozwiązań technologicznych i teleinformatycznych, a także instytucji regulacyjnych branżę.

Uczestnicy będą dyskutować jak obecne zmiany rynkowe wpływają na prowadzenie biznesu, rozumienie prawa, na kształt otoczenia instytucjonalnego i na samych konsumentów. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników zostały przez organizatora oraz hotel Hilton wprowadzone procedury, które są zgodne z oficjalnymi zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Uczestnicy którzy z różnych względów nie będą mogli uczestniczyć w Konferencji we wszystkich wystąpieniach i panelach mogą wziąć udział online po wykupieniu odpowiedniej akredytacji.

Wszystkie najważniejsze informacje dostępne są na stronie konferencji.

Organizator

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej

Rejestracja

Wymagana

Wstęp

Płatny

Data

Od
do

Godzina

Przestrzeń

Offline / Online

Miejsce

Hotel DoubleTree by Hilton (Łąkowa 29)

Udostępnij