Ozdobnik - gradientowa kula

TAGI: Konferencja / Warsztaty / Pokazy

FUTURE of NEXTgen! V Kongres Next Generation

V Kongresie NextG! Future of NEXTgen to wydarzenie, na którym znajdziesz się w gronie sukcesorów polskich firm rodzinnych. Tych, którzy już przejęli zarządzanie firmą lub jej obszarami i tych, którzy dopiero się do tego przygotowują. Tych z dużych międzynarodowych przedsiębiorstw i z lokalnych niewielkich firm. Wspólnie podejmiemy wyzwanie zdefiniowania NOWEJ ROLI NEXT GENERATION w biznesowej przyszłości!

Jakie trendy globalne i lokalne wpływają na rzeczywistość gospodarczą?

Jak skutecznie zaprojektować i wdrożyć digitalizację w firmie?

Jak znaleźć swoją rolę w budowaniu firmy przyszłości?

W ciągu 2 dni czeka na Ciebie:

  • Szereg wystąpień i dyskusji tematycznych uznanych praktyków biznesu, inspiratorów i właścicieli / sukcesorów z największych firm rodzinnych z Polski

  • Udział w warsztatach praktycznych rozwijających kompetencje przyszłości – tak krytycznych w nadchodzących zmiennych czasach!

  • Wymiana doświadczenia z innymi uczestnikami wydarzenia, którzy tak jak Ty – stoją przed wyzwaniem sukcesyjnym w swoich rodzinnych firmach – w wersji LIVE

  • Personalizacja agendy do własnych potrzeb i możliwości czasowych (sam decydujesz, kiedy „włączasz” się do świata NextG!) – w wersji ONLINE Hybrid Virtual Experience To będzie pierwszy taki nextG!

Wprowadzamy zupełnie nowe rozwiązanie – HYBRODOWE – dla wszystkich tych, którzy wybiorą zdalne uczestnictwo w konferencji! Wirtualna wejściówka na #nextg to niezwykła możliwość personalizacji agendy i dopasowania jej do własnych potrzeb!

Wszystkie najważniejsze informacje dostępne są na stronie konferencji.

Organizator

Instytut Biznesu Rodzinnego

Rejestracja

Wymagana

Wstęp

Płatny

Data

Od
do

Godzina

Przestrzeń

Offline / Online

Miejsce

Concordia Design (Zwierzyniecka 3)

Udostępnij