Ozdobnik - gradientowa kula

TAGI: Konferencja

Mobile Trends Conference for Commerce & Banking

Mobile Trends Conference Już teraz możemy śmiało powiedzieć, że takiej edycji jeszcze nie było! 2 dni, 2 branże i niezliczona dawka wiedzy dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco.

Dzień Commerce skierowany jest do całej branży sprzedaży internetowej. Coraz więcej konsumentów kupuje mobilnie, a ostatnie miesiące były doskonałym przykładem. Jeżeli pracujesz w branży e-commerce, dowiesz się jak efektywnie korzystać z kanału mobilnego w sprzedaży Twoich produktów i usług, a przy tym zwiększyć sprzedaż. 🛒

Dzień Banking został przygotowany specjalnie z myślą o sektorze finansowym i bankowym. Zaplanowane wystąpienia to idealna okazja do zainspirowania się najlepszymi działaniami prosto od bezkonkurencyjnych ekspertów. To przewodnik, który powinien poznać każdy, kto chce przyciągnąć klientów w kanale mobile. Ale czym byłaby konferencja bez networkingu?

Weź udział w Wielkiej Imprezie Branży Mobile, gdzie wymianie pomysłów, poznawaniu praktyków i liderów, towarzyszy zabawa do białego rana. Poznaj osobiście laureatów statuetek Mobile Trends Awards 2019 i nawiąż cenne kontakty biznesowe. Może właśnie to Ty będziesz miał okazję stanąć na scenie i odebrać nagrodę podczas kolejnej gali MTA?

Wszystkie najważniejsze informacje dostępne są na stronie konferencji.

Organizator

Click Master

Rejestracja

Wymagana

Wstęp

Płatny

Data

Od
do

Godzina

Przestrzeń

Offline

Miejsce

Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva (Świętego Wawrzyńca 12)

Udostępnij