Ozdobnik - gradientowa kula
Ozdobnik - gradientowa kula

2.10 / Moje zakupy

Moje zakupy

Dziś wiemy, że cyfrowe zakupy są nie tylko wygodne. W obliczu trwającej pandemii zakupy online są przede wszystkim bezpieczniejsze od tradycyjnych wizyt w sklepach. Unikanie zatłoczonych centrów handlowych leży tym samym w naszym interesie, a na szczęście są narzędzia, które to ułatwiają. Zobacz jak nowoczesne technologie i płatności bezgotówkowe zmieniają Twoje nawyki i ułatwiają codzienne zakupy.  

Najciekawsze wydarzenia:

  • W dniach 1-10 października trwa akcja Cyfrowe Zniżki - święto promocji w sklepach internetowych, podczas którego każdy może upolować fantastyczne okazje i skorzystać z cyfrowych zniżek sięgających nawet 50%

Studio Festiwalowe - codziennie rano zapraszamy do studia festiwalowego na ciekawe spotkania z inspirującymi gośćmi. Wszystkie aktualne odcinki możesz zobaczyć tutaj

Opiekun

Ambasadorzy

Mądry Polak w internecie. Gdzie szukać opinii o produktach?

Social Proof - społeczny dowód słuszności, to zasada mówiąca o tym, że uznajemy pewne zachowania, przekonania czy motywy za słuszne. Wszystko opiera się na sugestiach innych osób będących w większości. Z materiału dowiesz się o nowym module opinii o zamówieniach oraz kupionych towarach. Zobaczysz również jak budować zaufanie klienta do sklepu i sprzedawanych towarów.
Ozdobnik - gradientowa kula

Sprawdź, jak skutecznie wykorzystać cyfrowe możliwości w życiu prywatnym i zawodowym.

STREFA WIEDZY

Studio Festiwalowe

Moje zakupy | Odcinek 01 - Tematem rozmowy są płatności - portfel zostaw w domu, wystarczy telefon, czyli wygodne zakupy w sklepie i w Internecie.

Rozmowa z Adrianem Kurowskim - Dyrektorem Visa w Polsce.

Moje zakupy | Odcinek 02 - Tematem rozmowy jest handel w internecie - jak rozpocząć sprzedaż eCommerce.

Podczas rozmowy wyjaśniamy, jak ruszyć szybko z profesjonalnym sklepem internetowym i sprzedażą. Dlaczego warto otworzyć sklep internetowy? Co jest potrzebne, aby wystartować ze sprzedażą? Ekspert IdoSell odpowie na te pytania podczas rozmowy. W studio Brand Manager Sara Dzierżawska rozmawia z Pawłem Piotuchem, CSO IdoSell - który od 13 lat pracuje przy wdrażaniu sklepów internetowych.