Ozdobnik - gradientowa kula

TAGI: Meetup / Webinar

IT dla biznesu. Transformacja cyfrowa

Transformacja cyfrowa z dnia na dzień stała się priorytetem dla tysięcy firm. Odpowiednie zastosowanie najnowszych technologii jest kluczowe nie tylko w związku z budową przewagi rynkowej, ale przede wszystkim dla zachowania ciągłości procesów. Podpowiemy od czego zacząć, jakich użyć narzędzi oraz czy warto skorzystać z pomocy DIH-ów.

Zapraszamy na prelekcje:

Jak przygotować firmę do transformacji cyfrowej?
Kultura innowacji w firmie to podstawa skutecznych zmian. Opowiemy o kluczowych obszarach i uczestnikach procesu transformacji cyfrowej, a także o roli, jaką pełnią tzw. DIH-y (Digital Innovation Hubs).

Firma on-line: jak się do tego przygotować i jak pracować bezpiecznie?
Chcąc być konkurencyjnym i zapewniać najwyższy poziom jakości i niezawodności usług świadczonych dla biznesu, przedsiębiorcy powinni sięgać po najlepsze rozwiązania. Od czego zacząć, z jakich narzędzi korzystać, jak ważne jest bezpieczeństwo - outsourcing IT w pigułce.

Jak dzięki systemom ERP zyskać przewagę biznesową?
Wiele firm wciąż pracuje na plikach Excel lub/oraz programach, opartych na przestarzałym systemie MS-DOS. A przecież wszystkie procesy można uporządkować i zautomatyzować za pomocną odpowiednich narzędzi, co przekłada się na efektywność, oszczędności i ciągłość działania biznesu. Opowiemy też o tworzeniu rozwiązań pod klucz.

Nowoczesne technologie liczące ludzi w dobie pandemii. COVID-19 wymusił globalne zjawisko liczenia osób.
Usłyszycie ciekawy case study, jak i gdzie to przełożyło się na wykorzystanie sztucznej inteligencji oraz internetu rzeczy, nie tylko w życiu, ale przede wszystkim w prowadzeniu firmy.

Cyfryzacja procesów biznesowych z wykorzystaniem platform low-code.
Według szacunków Gartnera, do 2024 roku 65% implementacji aplikacji będzie realizowane za pomocą platform low-code. Podczas prezentacji dowiecie się, jak zwiększyć prędkość dostarczania rozwiązań, obniżyć koszty oraz poprawić efektywność usług.

Systemy wideokonferencyjne w komunikacji wewnętrznej oraz jako wsparcie w biznesie.
Przydatność platform do prezentacji online jest szczególnie teraz bezsprzeczna. Podpowiemy Wam, czym kierować się przy wyborze platformy, wskażemy funkcjonalności, omówimy kwestie bezpieczeństwa systemów.

Dokładna Agenda Spotkania

-----------------------------------------------------------------------------

Jeśli przeoczyłeś wydarzenie, to zachęcamy do sprawdzenia kanału You Tube organizatora, gdzie możesz dowiedzieć się więcej na tematu transformacji cyfrowej. Natomiast materiał z wydarzenia możesz znaleźć tutaj.

Organizator

Poznański Park Naukowo Technologiczny

Rejestracja

Niewymagana

Wstęp

Darmowy

Data

Przestrzeń

Online

Miejsce

Strona Parku

Udostępnij